मध्यरातमा फेरी अर्को दुखत घटना :

0
120

उद्धब सिंह धामी, दाचुला,मंसिर २९ गते दार्चुलामा शुक्रवार वेलुका जेसिवी दुर्घटना हुँदा ३ जना घाइते भएका छन् । बैतडीको साहिलेक बाट दार्चुलाको लागी छुटेको अनडिस्क जेसिवी दुर्घटना हुदा ३ जना घाईते भएका छन् ।बैतडीको साहिलेकबाट दार्चुलाको खलंगा जाँदै गरेको अनडिस्क नम्वरको जेसिवी दुर्घटना हुँदा चालक सहित

जेसिविमा सवार तिनै जना घाइते भएको प्रहरीले जनाएको छ । दार्चुलाको मालिकार्जुन गाउपालिका वार्ड न ८ शंकरपुर खोलीचोरा भन्ने ठाउँमा दुर्घटना हुदा एक जना सामान्य घईते भएको छ भने २ जना गम्भिर घार्इते भएका छन् ।घाईते तिनै जनालाई उपचारका लागी से १ ज ५०१ नम्वरको गाडिका जिल्ला अस्पताल दार्चुला लाईदै गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दार्चुलाले जनाएको छ । जेसिवी सडकबाट करिब २ सय मटिर तल खसेको जनार्इएको छ भने जेसिवी बेलुकी ८ बजे तिर दुर्घटना परेको हो ।/satyasamachar.com

SHARE